Montale Montale Arabians Tonka EDP Unisex
Montale

Montale Arabians Tonka EDP

13984,-  Lekë

me TVSH
Masa

Notat kryesore janë shafrani dhe bergamoti; notat e mesme janë agarwood (Oud) dhe trëndafili bullgar; notat bazë janë kallami i sheqerit, fasulja tonka, qelibar, myshku i bardhë dhe myshqet e lisit.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Arabians Tonka nga Montale është një aromë druresh amber për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Arabians Tonka u lançua në vitin 2019.

Detajet e produktit

3760260457354
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260457354