Tom Ford Tom Ford Neroli Portofino Forte EDP Unisex
Tom Ford

Tom Ford Neroli Portofino Forte EDP

36800,-  Lekë

me TVSH
Masa

Neroli Portofino Forte është një intensifikim i guximshëm, emocionues i përvojës Neroli Portofino.

Aroma klasike rrallohet me një thellësi të pasur dhe sublime, ndërsa përqendrimi i përforcuar i bërthamës së saj lules është rritur në mënyrë të bollshme deri në pasurinë më të madhe.

Me prezantimin e guximshëm dhe të pasionuar të pyjeve bregdetare italiane dhe lëkurës së lëmuar në përbërjen e tij, Neroli Portofino Forte shënon një monument të shkëlqyer në koleksionin Neroli Portofino.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Neroli Portofino Forte nga Tom Ford është një aromë lëkure për femra dhe meshkuj. Neroli Portofino Forte u lançua në vitin 2016.

Detajet e produktit

888066049849
100 Artikuj

Referencat specifike

888066049832