Montale Montale Arabians EDP Unisex
Montale

Montale Arabians EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Arabians nga Montale është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj. Arabians u lançua në vitin 2017. Notat kryesore janë kardamom, livando dhe trumzë e kuqe; notat e mesme janë trëndafili, paçuli dhe vetiver; notat bazë janë Agarwood (Oud), Lëkurë, Ambergris dhe Musk.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Një aromë e fuqishme orientale e frymëzuar nga «Mbreti i Shkretëtirës»: Kali Arab. Livando, lëkure, trumzë e kuqe, kardamom, patçuli, aud malajzian, vetiver, trëndafil, qelibar dhe myshku i kafshëve: karizëm dhe mister për një parfum unisex në sillimin e një mbreti elegant.

Detajet e produktit

3760260455770
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260455770