Montale Montale Dark Aoud EDP Unisex
Montale

Montale Dark Aoud EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Dark Aoud nga Montale është një aromë prej druri për femra dhe meshkuj. Dark Aoud u lançua në vitin 2011. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Një variant mbi temën e Aoud-it të errët dhe intensiv. Madhështia e drurit të sandalit të Indisë e shoshit këtë ndarje materialesh që vijnë nga thellësitë e pyjeve aziatike.

Detajet e produktit

3760260451819
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260451819