Montale Montale Vanilla Cake EDP Unisex
Montale

Montale Vanilla Cake EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Vanilla Cake nga Montale është një aromë qelibar vanilje për femra dhe meshkuj. Torta me vanilje u lançua në vitin 2018.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Një aromë gustator dhe magjepsëse, duke përzier në mënyrë delikate qumësht, bajame të pjekura në skarë, karamel të ngrohtë dhe vanilje nga Madagaskari. Një tortë e vërtetë jogurti sapo ka dalë nga furra me një sillazh të shijshëm Meringe.

Detajet e produktit

3760260456135
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260456135