Montale Montale Sweet Vanilla EDP Unisex
Montale

Montale Sweet Vanilla EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Sweet Vanilla nga Montale është një aromë për femra dhe meshkuj. Sweet Vanilla u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

E gjithë ëmbëlsia e vaniljes e shfaqur nga mprehtësia e Kajsisë dhe Myshkut të Bardhë të butë: një aromë intensive dhe pluhur.

Detajet e produktit

3760260452182
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260452182