Montale Montale Amber Musk EDP Unisex
Montale

Montale Amber Musk EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Amber Musk nga Montale është një aromë qelibar për femra dhe meshkuj. Amber Musk u lançua në vitin 2018.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

A mund ta imagjinoni një aromë që nuk pushton të gjithë trupin? Ashtu si një përkëdhelje, Amber Musk ngjall një emocion, një emocion. Një aromë misterioze dhe trupore, që ndërthur Musk-in dhe Ambergun në një vallëzim të shqisave.

Detajet e produktit

3760260456661
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260456661