Tiziana Terenzi Tiziana Terenzi Halley Extrait de Parfum Parfume Meshkuj
Tiziana Terenzi

Tiziana Terenzi Halley Extrait de Parfum

47200,-  Lekë

me TVSH
Masa

Notat kryesore janë fruti i pasionit, kasi, trëndafili dhe limoni; notat e mesme janë pjeshkë, mjedër, nota lulesh, nota jeshile dhe kanellë; notat bazë janë musk, vanilje, nota druri dhe amber.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Halley nga Tiziana Terenzi është një aromë me lule frutash për femra dhe meshkuj. Kjo është një aromë e re. Halley u lançua në vitin 2019. Hunda pas kësaj arome është Paolo Terenzi.

Detajet e produktit

8016741992582
100 Artikuj

Referencat specifike

8016741992582