Xerjoff Xerjoff Alexandria II EDP Parfume Meshkuj
Xerjoff

Xerjoff Alexandria II EDP

39744,-  Lekë

me TVSH
Masa

Notat kryesore janë palisandër palisandër, livando, kanellë dhe mollë; notat e mesme janë trëndafili, kedri dhe zambaku i luginës; notat bazë janë agarwood (Oud), sandalwood, vanilje, amber dhe musk.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Alexandria II nga Xerjoff është një aromë druresh amber për femra dhe meshkuj. Alexandria II u lançua në vitin 2012. Hunda pas kësaj arome është Chris Maurice.

Detajet e produktit

8033488154950
100 Artikuj

Referencat specifike

8033488154950