Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Le Beau EDT Parfume Meshkuj
Jean Paul Gaultier

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT

15200,-  Lekë

me TVSH
Masa

Le Beau nga Jean Paul Gaultier eshte nje parfum i ndertuar nga farat tonka, druri i arrave te kokosi, i kombinuar me detajet e fresketa te bergamotit. Nje fragrance e fresket, per meshkuj qe tentojne te kerkojne me te miren tek vetja dhe qe te bejne te tjeret te ndihen mire.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Le Beau nga Jean Paul Gaultier është një aromë druresh për burra. Kjo është një aromë e re, lançuar në vitin 2019. Le Beau u krijua nga Quentin Bisch dhe Sonia Constant.

Detajet e produktit

8435415017206
100 Artikuj

Referencat specifike

8435415017206