Montale Montale Wood & Spices EDP Parfume Meshkuj
Montale

Montale Wood & Spices EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Ebony, Sandalwood, Vetiver, kjo treshe prej druri të çmuar e kombinuar me nota temjan, kardamom dhe erëza na sjell në kufijtë e Indisë.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Wood and Spices nga Montale është një aromë djegëse druri për meshkuj. Wood and Spices u lançua në vitin 2005. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

Detajet e produktit

3760260452144
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260452144