Guerlain Guerlain L'Homme Ideal Cologne EDT Parfume Meshkuj
Guerlain

Guerlain L'Homme Ideal Cologne EDT

7200,-  Lekë

me TVSH
Masa

Përbërja L'Homme Ideal Cologne kombinon energjinë e agrumeve me sharmin e bajames së freskët dhe mashkullorinë e vetiverit dhe myshkut.
Aroma është një agrume - drunore.
Ajo hapet me portokall, bergamot, piper rozë dhe grejpfrut.
Bajamet e freskëta përzihen me neroli në zemër, ndërsa bazamenti kombinon myshkun e bardhë të lehtë dhe vetiverin e fortë.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

L'Homme Ideal Cologne nga Guerlain është një aromë druresh për meshkuj. L'Homme Ideal Cologne u lançua në vitin 2015. Hunda pas kësaj arome është Thierry Wasser.

Detajet e produktit

3346470302303
100 Artikuj

Referencat specifike

3346470302303

Krahaso

Produkti
Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Le Male EDT Parfume Meshkuj Jean Paul Gaultier Le Male EDT Azzaro Decibel Azzaro EDT Parfume Meshkuj Decibel Azzaro EDT
Availability
Çmimi
5600 - Lekë
7200 - Lekë
Përshkrimi

Le Male nga Jean Paul Gaultier eshte nje fragrance qelibaresh me shume perberes.

Nuancat e siperme te ketij parfumi jane ato te livandos, mendes, kardamomit, bergamotit dhe artemisias, notat e mesme jane ato te kanelles, luleve te

portokallit dhe koperr persiane, notat fundore jane ato te vaniljes, farave tonka, qelibarit, drurit te sandalit dhe cedarit.

Notat e sipërme janë jamballi, aldehidet dhe limoni amalfi; notat e mesme janë temjan dhe vjollcë; notat bazë janë fasule tonka, vanille dhe vetiver.

No features to compare