Lacoste Lacoste Essential Man EDT Parfume Meshkuj
Lacoste

Lacoste Essential Man EDT

8800,-  Lekë

me TVSH
Masa

Notat kryesore janë bergamot, cassia, gjethja e domates dhe mandarina; notat e mesme janë trëndafil dhe piper; notat bazë janë patchouli dhe dru sandali.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Essential nga Lacoste Fragrances është një aromë aromatike me dru për meshkuj. Essential u lançua në vitin 2005. Hunda e kësaj arome është Laurent Bruyere.

Detajet e produktit

737052183961
100 Artikuj

Referencat specifike

737052183961

Krahaso

Produkti
Bvlgari Bvlgari Man Wood Neroli EDP Parfume Meshkuj Bvlgari Man Wood Neroli EDP Bvlgari Bvlgari Man Wood Essence EDP Parfume Meshkuj Bvlgari Man Wood Essence EDP Roberto Cavalli Roberto Cavalli Cavalli Uomo EDT Parfume Meshkuj Roberto Cavalli Cavalli Uomo EDT Paco Rabanne Paco Rabanne 1 Million Cologne EDT Parfume Meshkuj Paco Rabanne 1 Million Cologne EDT
Availability
Çmimi
8800 - Lekë
8800 - Lekë
8800 - Lekë
8800 - Lekë
Përshkrimi

Man Wood Neroli EDP eshte per njeriun urban ne perputhje me mjedisin e tij.

Frymezuar nga fuqia e diellit mesdhetar ,notat kryesore te nerolit dhe bergamotit rrjedhin neper zemren e drurit te kedrit per te leshuar nje energji verbuese ne krijimin e fundit te Bvlgari.

.

Me Bvlgari Man Wood Essence, Bvlgari nderon natyren universale te drurit.

Aroma eshte e perbere nga materiale dhe perberes jetesore qe rilidhin njeriun urban me natyren, duke pulsuar nga fuqia energjike e elementeve te saj te drurit.

Formuluar me akorde italiane e agrumeve ringjallese dhe rreshiren e druri te cypress dhe vetiver te mbledhura nga peizazhi mesdhetar qe perfaqeson.

Mashkulli i ri I Cavalli , meriton nje fragrance ne perputhje me paraqitjen e jashtme, nje menyre per te vazhduar jeten e tij.

Nje parfum drunor oriental , nje kombinim I perberesve te cmueshem, qe krijojne nje harmoni perfekte mes te sofistikuares italiane dhe te pakohe, dhe guximit stoik.

Roberto Cavalli Uomo eshte nje parfum per mashkullin qe e krijon vete jeten e tij.

1 Milion Cologne i kushtohet nje njeriu elegant, te rastesishem qe jeton jeten sikur te ishte nje loje, nje loje me letra dhe qe di te rrezikoje gjithcka dhe te fitoje; eshte simboli i joshesit te persosur.

Shishja ne formen e nje shufre prej ari behet transparente, duke zbuluar karakterin me te lehte te kesaj arome dhe duke theksuar modelin e saj te pagabueshem.

No features to compare