Calvin Klein Ck Euphoria Deep EDP Parfume Femra
Calvin Klein

Ck Euphoria Deep EDP

11200,-  Lekë

me TVSH
Masa

Fillimi i ri përfshin molekulën cascalone, gjethe mandarine dhe piper të bardhë.
Trëndafili, lloji që quhet trëndafili "magjik i zi", rregullon përbërjen në kombinim me bozhuren e bardhë dhe bazën chipre të patchoulit dhe myshkut.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Deep Euphoria nga Calvin Klein është një aromë Chypre me lule për femra. Deep Euphoria u lançua në vitin 2016. Deep Euphoria u krijua nga Honorine Blanc dhe Ann Gottlieb.

Detajet e produktit

3614221269848
100 Artikuj

Referencat specifike

3614221269848

Krahaso

Produkti
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Florence EDP Parfume Femra Roberto Cavalli Florence EDP Bvlgari Bvlgari Splendida Jasmin Noir EDP Parfume Femra Bvlgari Splendida Jasmin Noir EDP Lancome Lancome La Nuit Tresor Musc Diamant EDP Parfume Femra Lancome La Nuit Tresor Musc Diamant EDP Gucci Gucci By Gucci EDT Parfume Femra Gucci By Gucci EDT
Availability
Çmimi
8000 - Lekë
11200 - Lekë
11200 - Lekë
11200 - Lekë
Përshkrimi

Nje tufe lulesh rrezatuese dhe lulezuese, qe nderthur lule te bute portokalli dhe petale grejpfruti te bute.

Ky kombinim delikat theksohet nga farat e hibiskusit pak te mykur qe shtojne nje prekje te ekzotizmit dhe misterit.

Shenimet e tij te kunderta te rrushit te embla dhe thelbi i mandarines pak i bute krijojne nje shperthim te jetes dhe energjise.

Myshku i ndjeshem dhe qelibari i ndritshem ofrojne nje kundervenie ideale per pakulin magjepses.

Prodhuar ne France.

Parfum luleje i pasur me jasemin dhe bajame te kendshme.

Lulet me fisnike ne parfumeri jane kapur ne kete arome te guximshme per grate.

Ekuilibri i gjelberimit dhe i jasemines ve ne dukje bazen e kendshme te bajameve per nje parfum qe eshte ne pjese te barabarta aromatik dhe e fresket.

Shishja eshte ne forme si nje dekolte e grave dhe e quajtur me logon elegante Bulgari.

Nje kapitull i ri i dashurise zgjon nje kapitull te ri te La Nuit Tresor zgjohet.

Lancôme bashkon tre yje te parfumerise franceze per te kompozuar La Nuit Trésor Musc Diamant: nje EDP per femrat i perbere nga lende te para te rralla; nje doze myshk dhe e perqafuar me freesia dhe vanilje.

Kenaquni me aromat e embla dhe romancen me La Nuit Tresor. Nje shishe e re bashkohet me familjen La Nuit Trésor, diamanti i bardhe: nje reflektues i drites qe shkelqen.

Personi prapa kësaj aromë është Ilias Ermenidis.

Perberesit kryesore janë dardha dhe guava; notat e mesme janë lily-of-the-valley, neroli dhe lule tahitian tiare; notat bazë janë patchouli, mjalti dhe myshku.

No features to compare