Tom Ford Tom Ford Velvet Orchid Lumiere EDP Parfume Femra
Tom Ford

Tom Ford Velvet Orchid Lumiere EDP

16800,-  Lekë

me TVSH
Masa

Velvet Orchid Lumière është një kompozim floral-oriental me thekse gorumand.
Ai hapet me një përzierje të bergamotit italian, mandarinës, mjaltit dhe rumit.
Zemra e saj plot lule, përfshin nota trëndafili, orkide dhe jasemini në bazë të drurit të sandalit, vaniljes dhe mirrës.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Velvet Orchid Lumière nga Tom Ford është një aromë me lule qelibar për femra. Velvet Orchid Lumière u lançua në vitin 2016.

Detajet e produktit

888066055895
100 Artikuj

Referencat specifike

888066055888