Paco Rabanne Paco Rabanne Olympea Legend EDP Parfume Femra
Paco Rabanne

Paco Rabanne Olympea Legend EDP

8000,-  Lekë

me TVSH
Masa

Notat kryesore janë kumbulla, kajsia dhe kripa e detit; notat e mesme janë nota lulesh dhe lule xhenxhefili; notat bazë janë vanilje, fasule tonka, rërë dhe qelibar.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Olympea Legend nga Paco Rabanne është një aromë me lule qelibar për femra. Kjo është një aromë e re. Olympea Legend u lançua në vitin 2019. Hunda pas kësaj arome është Loc Dong.

Detajet e produktit

3349668577521
100 Artikuj

Referencat specifike

3349668577569

Krahaso

Produkti
Paco Rabanne Paco Rabanne Lady Million eau My Gold EDT Parfume Femra Paco Rabanne Lady Million eau My Gold EDT Paco Rabanne Paco Rabanne Black XS Potion EDT Parfume Femra Paco Rabanne Black XS Potion EDT Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Classique Betty Boop Parfume Femra Jean Paul Gaultier Classique Betty Boop Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Wonder Woman EDT Parfume Femra Jean Paul Gaultier Wonder Woman EDT
Availability
Çmimi
5600 - Lekë
6400 - Lekë
8000 - Lekë
8000 - Lekë
Përshkrimi

Luksi dhe hedonizmi qe perfaqeson origjinali jane zevendesuar me frymezime te humorit festiv dhe kenaqesive disi me te thjeshta.

Perberja eshte krijuar nga Anne Flipo me nota te siperme mango, neroli, bergamot, mandarine dhe grejpfrut, mbi zemren e gjetheve te vjollces dhe luleve te portokallit.

Baza eshte e ngrohte per shkak te notave te myshkut, qelibarit, drurit te sandalit dhe kedrit.

Per kete edicion te ri, shishja ne forme diamanti eshte e zgjatur dhe eshte bere pothuajse plotesisht transparente.

Kur hiqni tapen, mbishkrimi "Eau My Gold!" zbulohet.

Marka Paco Rabanne prezanton dy linja te reja aromash per femra nga koleksioni Black XS.

Pas asaj origjinale Black XS vjen Black XS Potion.

Kjo arome intenzive hapet me notat e qitros, e cila të çon në zemër të trëndafilave të kuq baccara dhe luleve hellebore rozë.

Baza përmban ekstrakt të ngrohtë të drurit të zi të sandalit dhe qelibarit.

Jini te parezistueshem dhe atraktiv me Black XS Potion!

Hapet me notat e lekures se limonit dhe xhinxherit, nuancat e luleve te tiares, jaseminit dhe atyre te portokallit i japin kuptim zemres se parfumit.

Hapet me notat e lekures se limonit dhe xhinxherit, nuancat e luleve te tiares, jaseminit dhe atyre te portokallit i japin kuptim zemres se parfumit.

No features to compare