Armani Armani Si EDP Parfume Femra
Armani

Armani Si EDP

12480,-  Lekë

me TVSH
Masa

Parfumi hapet me tonet e freskëta të bergamotit dhe rrushit të zi pa fara, pastaj vazhdon me jasemin, osmanthus, temjan dhe, në fund, përfundon me gjethe patchouli, qelibar, vanilje dhe benzoin. 

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Sipas Women Wear Daily: Aktorja australiane Cate Blanchett është konfirmuar si fytyra e re e Giorgio Armani Parfums, një divizion i L'Oréal Luxe. Blanchett, e cila po provon për një shfaqje me Isabelle Huppert në Teatrin e Sydney Company, do të jetë fytyra e një fushate reklamuese për një parfum të ri të quajtur 'Sí' që do të dalë në treg në fund të verës. U lancua më 2016.

Detajet e produktit

3605521816658
100 Artikuj

Referencat specifike

3605521816511