Montale Montale Vanille Absolu EDP Parfume Femra
Montale

Montale Vanille Absolu EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Vanille Absolu nga Montale është një aromë Amber vanilje për gratë. Vanille Absolu u lançua në vitin 2008. Hunda e kësaj arome është Pierre Montale.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

E lëmuar dhe e ëmbël, Vanille Absolu është gjithçka që mund të dëshironi ndonjëherë në një vanilje luksoze: palosjet e rrotulluara të vaniljes së gazuar nisen dhe përmirësohen nga notat e ëmbla të qershisë dhe kumbullës. Një vanilje e rafinuar, pa u përqeshur me pak prekje karamel.

Detajet e produktit

3760260453547
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260453547