Montale Montale Vanilla Extasy EDP Parfume Femra
Montale

Montale Vanilla Extasy EDP

14500,-  Lekë

me TVSH
Masa

Vanilla Extasy nga Montale është një aromë qelibar vanilje për femra. Vanilla Extasy u lançua në vitin 2008. Hunda pas kësaj arome është Pierre Montale.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Notat kryesore janë Kajsia dhe Lulja e Kajsisë; notat e mesme janë Vanilja, Ylang-Ylang dhe Jasemini; notat bazë janë benzoinë, dru sandali, rrëshirë dhe sofër.

Detajet e produktit

3760260453509
100 Artikuj

Referencat specifike

3760260453509