Dior Sauvage Elixir Dior Kryefaqja
Dior

Sauvage Elixir Dior

18900,-  Lekë

me TVSH
Masa

Sauvage Elixir është një parfum me një përqendrim të jashtëzakonshëm në të cilin freskia emblematike e Sauvage deh nga një zemër erëzash, një esencë livande "e bërë me porosi" dhe një përzierje e drurëve të ëmbël që shënojnë një shteg të ri të fuqishëm, të egër dhe magjepsës.

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

François Demachy, Krijuesi i Parfumit Dior, krijoi parfumin Sauvage Elixir si një liker me materiale të jashtëzakonshme

Sauvage Elixir trondit kodet e parfumerisë mashkullore duke eksploruar kufijtë e përqendrimit ekstrem.

Detajet e produktit

3348901567572
100 Artikuj

Referencat specifike

3348901567572